Savaria Retro

5. fejezet: Kollégiumi ballagás és végzős búcsúztató 2004

A kollégistákat a vezetőség tagjai, nevelőik és tanáraik búcsúztatják.

4. fejezet: FAKERÉK iskolaújság 1988

A következő képeken egy korai, kézzel és írógéppel készített Savariás iskolaújság első kiadása látható.

3. fejezet: Ballagás és Lampionos felvonulás 1981

A képsorozat különlegessége, hogy ebben az évben ballagott iskolánkban Cseh Géza és Haklits Tamás kollégánk. Illetve néhány kép erejéig a Bolondballagás ősének tekinthető Lampionos felvonulás is látható.

2. fejezet: OSZTV döntő 2002

Iskolánkat 1997 után másodszor érte az a megtiszteltetés, hogy házigazdája lehetett az Országos Szakmai Tanulmányi Verseny döntőjének. A versenyek a közlekedés, vízügy és hírközlés 11 szakterületének szakmacsoportjaiban zajlottak 2002. április 17-19 között. Az iskolai fordulók, illetve az elődöntők lebonyolítása után 30 iskola 76 tanulója jutott a döntőbe.

1. fejezet: Ballagás 1980

Első galériánk az 1980-as ballagást eleveníti fel. Szerdahelyi Éva tanárnőt és a IV.A osztályt (1. kép), Pődör György tanár urat és a IV.B osztályt (7. kép), Rábai Ferenc tanár urat és a IV.C osztályt (2. kép) az iskola vezetősége és Farkas Miklós igazgató úr köszönti (4. kép).