65 éves jubileum

Iskolánk a 2020/21-es tanévben kezdte meg hatvanötödik, jubileumi tanévét. Az elmúlt időszakban mind az ötven, mind a hatvan éves évfordulóról ünnepélyes keretek közt, speciális kiadványok kíséretében emlékeztünk meg. Az erre a tanévre vonatkozó terveink szerinti rendezvények az ismert körülmények miatt hagyományos formában nem voltak megszervezhetők, így rendhagyó módon, egy jubileumi emlékoldal létrehozásával elevenítjük fel az elmúlt hatvanöt, majd egy emberöltőnyi időszakot kitevő, sikerekben és eredményekben gazdag tanévet.

A Savaria Retro sorozatban az iskola történetéből válogatunk érdekes képsorozatokat, történéseket. 65 nap-65 tanév sorozatunk keretében minden nap egy évfolyam végzőseinek tablóit osztjuk meg. Az Igazgatói megemlékezések oldalon iskolánk igazgatóinak jubileumi visszaemlékező gondolatait olvashatják. Az én Savariám oldalon iskolánkban végzett, később főállású, vagy óraadó tanárként visszatérő kollégáink visszaemlékező írásai olvashatók. Az Öregdiák sztorik oldalon iskolánk öregdiákjainak vicces emlékei, történetei találhatók.